Меблі для ванної кімнати від "Сансервіс"

ТОВ «Сансервіс» - це молоде підприємство, засноване в 2005 році. Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво меблів для ванних кімнат, а також оптово-роздрібна торгівля сантехнічними виробами.

Асортимент продукції власного виробництва представлений тумбами, дзеркалами, пеналами і комодами у ванну кімнату різних розмірів.

Ми пропонуємо якісні і функціональні меблі для ванних кімнат.

При виборі меблів для ванних кімнат слід звертати увагу не лише на естетичне оформлення, але й на функціональні властивості та практичність кожного виробу. Майже в кожній серії меблів виробництва «Сансервіс» є декілька варіантів виконання: з різним розміщенням висувних шухляд, поличок, наявністю корзин для білизни. Крім того, порадує покупця і розробка меблів нашими спеціалістами в широкій розмірній сітці – тумби під умивальники (40-150 см), пенали різноманітної місткості і ширини, комоди підлогові і навісні, кутові меблі, дзеркала з поличками і шафками. Звичайно, завдяки продуманій розробці кожного предмету колекцій меблів компанії «Сансервіс» можна раціонально обладнати і укомплектувати ванні кімнати будь-яких розмірів.

Постійно розширюючи асортимент, використовуючи сучасні технології виробництва, ми прагнемо, щоб меблі для ванних кімнат виробництва компанії «Сансервіс» стали синонім високої якості і сучасного дизайну.При виробництві корпусів і фасадів меблів використовуються високоякісні ламіновані плити ДСП та МДФ, усі деталі меблів прогрунтовані і пофарбовані двокомпонентною поліуретановою фарбою, виробництва ICA, Sayerlack (Італія). Меблі виробництва компанії «Сансервіс» комплектуються найкращою фурнітурою таких фірм, як Hettich, Hafele, DC, яка забезпечує їх надійність і довговічність.Тумби комплектуються умивальниками ТМ «Colombo», ТМ «KOLO», ТМ “Cersanit» та умивальниками зі штучного каменю виробництва ТОВ "Сансервіс".

Продукція компанії «Сансервіс»,завдяки високій якості та помірним цінам, з успіхом продається у всіх регіонах України та за її межами. Надійні і зручні меблі «Сансервіс» виготовляються на сучасному обладнанні , кваліфікованими, досвідченими спеціалістами з екологічно чистих матеріалів і забезпечують затишок і благополуччя в кожну оселю.

Наше виробництво