Меблі для ванної кімнати від "Сансервіс"

ТОВ «Сансервіс» - це молоде підприємство, засноване в 2005 році. Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво меблів для ванних кімнат, а також оптово-роздрібна торгівля сантехнічними виробами.

Асортимент продукції власного виробництва представлений тумбами, дзеркалами, пеналами і комодами у ванну кімнату різних розмірів.

 

Ми пропонуємо якісні та функціональні меблі для ванних кімнат

При виборі меблів для ванних кімнат слід звертати увагу не лише на естетичне оформлення, але й на функціональні властивості та практичність кожного виробу. Майже в кожній серії меблів виробництва «Сансервіс» є декілька варіантів виконання: з різним розміщенням висувних шухляд, поличок, наявністю корзин для білизни. Крім того, порадує покупця і розробка меблів нашими спеціалістами в широкій розмірній сітці – тумби під умивальники (40-150 см), пенали різноманітної місткості і ширини, комоди підлогові і навісні, кутові меблі, дзеркала з поличками і шафками. Звичайно, завдяки продуманій розробці кожного предмету колекцій меблів компанії «Сансервіс» можна раціонально обладнати і укомплектувати ванні кімнати будь-яких розмірів.

Постійно розширюючи асортимент, використовуючи сучасні технології виробництва, ми прагнемо, щоб меблі для ванних кімнат виробництва компанії «Сансервіс» стали синонім високої якості і сучасного дизайну.При виробництві корпусів і фасадів меблів використовуються високоякісні ламіновані плити ДСП та МДФ, усі деталі меблів прогрунтовані і пофарбовані двокомпонентною поліуретановою фарбою, виробництва ICA, Sayerlack (Італія). Меблі виробництва компанії «Сансервіс» комплектуються найкращою фурнітурою таких фірм, як Hettich, Hafele, DC, яка забезпечує їх надійність і довговічність.Тумби комплектуються умивальниками ТМ «Colombo», ТМ «KOLO», ТМ “Cersanit» та умивальниками зі штучного каменю виробництва ТОВ "Сансервіс".

Продукція компанії «Сансервіс» завдяки високій якості та помірним цінам з успіхом продається в усіх регіонах України та за її межами. Надійні і зручні меблі «Сансервіс» виготовляються на сучасному обладнанні, кваліфікованими та досвідченими спеціалістами з екологічно чистих матеріалів і забезпечують затишок та благополуччя в кожну оселю.

Наша продукція є гарної якості та має адекватну вартість. Ми орієнтовані на виготовлення меблів класу економ та середнього класу. Ми готові виготовляти меблі за Вашим дизайном та згідно Ваших вимог.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

 

ДЕКЛАРАЦІЯ
(політика компанії у відношенні до основних вимог щодо праці)Переглянути

 

Сайт:                         https://sanservis.net/

Електронна пошта:   ppmax76@ukr.net
                                  ayaskova@sanservis.com
                                  alexandr.gnatyuk@sanservis.com

Телефон:                  (03842) 7 24 44
                                  +38 (067) 132-24-65

 

Наше виробництво